KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13062361
nr 1306 2361
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Restaurant Victoria, Kungsträdgården, ej signerad. Motivet: 28x32 cm
Utrop:
600 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:50:17
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg